Úspěšný víkend starších žáků

TJ Rožnov p.R. – HC Zubří A 25 : 34 (17 : 15)

V sobotu nastoupilo áčko k dalšímu venkovnímu utkání a to tentokrát v Rožnově. Během první půle jsem tahali za kratší konec a domácí první poločas vyhráli 17:15. Do druhého poločasu jsme nastoupili koncentrovaněji a s aktivnější obranou. Domácím hráčům tento obraný styl nevyhovoval a po celou druhou půli nenašel recept jak se řádně brankově prosadit. Druhou půli jsme odehráli v lepším tempu a vyhráli ji 8:19. Na hřišti dostali prostor všichni hráči, ale nejvýrazněji se do utkání zapsal Jakub Krupa s 17 brankami.

Sestava:

Ulrych Matěj 4/2, Skýpala Tomáš, Matějovi Nick 3, Randýsek Tomáš 1, Krupa Jakub 17/2, Cabák Štěpán 4, Hanskut Jakub, Románek Jakub, Adam Martin 1, Jurajda Jonáš 1, Bubeník Lukáš 3, Cibulec Jakub

HC Zubří B – HC Zlín A  23 : 22 (11 : 15)

V neděli se domácím hřišti předvedlo béčko, které nastoupilo proti zlínskému áčku. Od jarní části je béčko složeno z hráčů, kteří jsou ve starších žácích první rok a jsou doplnění o mladší žáky, kteří se stanou příští rok staršími žáky. V první půli byla vidět na hostujících hráčích fyzická převaha jak obrané tak v útočné fázi a jen díky tomu jsme první poločas prohráli 11:15. V první části druhého poločasu se obraz hry nezměnil a stále jsme prohrávali v 15 minutě o 4 branky 16:22. Za tohoto stavu jsme změnili obraný systém a posledních 10 minut jsme vyhráli 7:0 a utkání dovedli do vítězného konce. Všechny hráče je potřeba pochválit za bojovnost do poslední minuty.