Tomáš Randýsek podepsal v Zubří novou smlouvu

Tomáš Randýsek zůstává v Zubří. Klub se s mladou střední spojkou dohodl na nové smlouvě.

Komentář Tomáše: “Od svých 6ti let až doposud hraju za HC Zubří, takže změna klubu u mě momentálně nebyla na pořadu dne. Po tvrdé letní přípravě očekávám více herního času v ligových a pohárových utkáních, abych dokázal sobě a široké házenkářské veřejnosti, že moje místo je právě v Zubří. Mým snem do budoucna je stále se zlepšovat a postupně bych se chtěl stát jednou z hlavních opor našeho týmu.”

Komentář sportovního ředitele: “Tomáš již v minulé sezóně nakoukl do A družstva a sbíral minuty a zkušenosti. Od nové sezóny Tomáš rozšíří organizační a útočnou sílu na pozici střední spojky a tím bude mít trenér Peter Dávid více variant v útočné fázi. Tome. ať se daří.”