Tomáš Kyryljuk prodloužil svou smlouvu na další sezóny

Tomáš Kyryljuk bude na další sezóny součástí HC ROBE Zubří. S klubem se dohodl na nové smlouvě do roku 2027.

Kyryl patřil v této sezóně mezi opory týmu a tak není divu, že se jeho práce vyplatila.

Komentář sportovního ředitele Josefa Mazače:

“Jsme rádi, že se se nám podařilo domluvit na dlouhodobé spolupráci s Tomášem, kdy mu byla představena společně s novým trenérem nová klubová filozofie. Věříme, že Tomáš podpisem smlouvy ještě více rozvine svůj potenciál a stane se tou udernou spojkou, kterou klub dlouhodobě hledal a Tomáš tak pomůže k naplnění dlouhodobých cílů. Tome, ať se ti daří!“

Komentář Tomáše:

“V Zubří je mi dobře, je tu skvělá parta, skvělé zázemí i podmínky, takže jsem moc rád, že jsem se Zubřím naši spolupráci prodloužil o další 3 roky a doufám, že spolu dosáhneme spoustu úspěchů”

Kyryl, ať se i nadále daří!