Tisková zpráva: Peter Dávid opustí po sezóně lavičku HC ROBE Zubří

Peter Dávid po ukončení sezóny 2023/2024 opustí lavičku HC ROBE Zubří. Důvodem neprodloužení spolupráce je především vzdálenost mezi trvalým bydlištěm trenéra a výkonu povolání, která trenérovi neumožňuje pravidelný kontakt se zbytkem rodiny.

,, V poslední době pro mne bylo neustálé pendlování mezi Německem a Zubřím stále více náročnější a moc mi chyběl kontakt s rodinou. Bylo na čase bilancovat a situaci vyhodnotit. Toto vedlo k složitému, ale nutnému rozhodnutí nepokračovat v práci pro zuberský klub. Zubří mi za ty tři roky obrovsky přirostlo k srdci a rozhodnutí pro mě bylo velice těžké, nicméně v tento moment rozhodly především rodinné a osobní důvody“.

Obě strany tak v budoucnu nenaváží na spolupráci a po třech úspěšných sezónách převezme po sezóně pomyslné kormidlo extraligového družstva nová tvář.

Vedení klubu rozhodnutí trenéra respektuje a intenzivně pracuje na řešení situace s cílem navázat na koncepční práci a sportovní rozvoj klubu.

Peterovi děkují za jeho odvedenou práci všichni hráči, funkcionáři a trenéři z celého klubu!