Těžký, i když zatím úspěšný závěr podzimní části 1. ligy staršího dorostu..

HC Zubří- HCB Karviná 42: 26 ( 22: 13)

K dalšímu utkání 1. ligy staršího  dorostu nastoupily proti sobě  dvě družstva z čela tabulky. Od začátku zápasu však nebylo o vítězi pochyb. Naši hráči se dostávali lehce do šancí, které s přehledem proměňovali, brankáři likvidovali i největší šance soupeře a brankový rozdíl neustále narůstal.
Utkání, v němž dostali příležitost všichni hráči lavičky, naše družstvo přesvědčivě pokořilo našeho tradičního rivala a všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedenou hru.

Sestava a střelci branek:
Drápela Vojtěch, Mizera Šimon – Číž Ondřej 1,  Klíma Matěj 7, Menšík Norbert 6,  Mazurek David , Bajer Pavel 3, Novák Filip 1, Dokoupil Jiří 7, Vlk Tomáš 3, Cáb Jakub 8 , Lefan David 4 , Číž Vojtěch 1, Hýbner Lukáš 1.

HC Zubří- Sokol Nové Veselí 45: 15 ( 23: 10)

Skvělý výkon podali naši starší dorostenci v přímém souboji o 1. místo v nejvyšší soutěži dorostenců. Od začátku utkání  bojovali o každý míč, hráli koncentrovaně v obraně, za kterou výborně chytal Šimon Mizera. Rovněž přechod do rychlých útoků a hra v postupném útoku nám výborně vycházela. Ani soupeř však nepředváděl špatnou házenou. Snažil se hrát moderně, ale s výjimkou střední spojky Kupy se nikdo nedokázal výrazně prosadit. A tak skore zápasu neustále narůstalo i po prostřídání celého kádru týmu domácích. Mnohé akce hlavně tria Klíma- Menšík- Dokoupil potěšily diváky v naplněné rožnovské hale. Radost ze hry ze zuberských hráčů přímo sršela, takže hráči Nového Veselí postuně rezignovali a odvezli si domů překvapivě vysokou porážku.
I když celý tým podal výkon na hranici možností, je nutno vyzvihnout hru spojek Norberta Menšíka  s Matějem Klímou, pivotů Jiřího Dokoupila s Lukášem Hýbnerem, křídel Jakuba Cába, Tomáše Vlka a Michala Webera. Rovněž brankářská dvojice Šimon Mizera- Vojtěch Drápela zářila.                                                                                                                                Doufejme, že podobný výkon předvede naše družstvo i v posledních utkáních podzimu o víkendu v Lovosicích a příští neděli v rožnovské hale proti ambicioznímu Frýdku- Místku.

Sestava a střelci branek:
Drápela Vojtěch, Mizera Šimon – Číž Ondřej 1,  Klíma Matěj 7, Menšík Norbert 6, Weber Michal 5, Novák Filip 1, Dokoupil Jiří 9, Vlk Tomáš 4, Cáb Jakub 5 , Lefan David 4 , Číž Vojtěch , Hýbner Lukáš 3, Koleček Josef.