Těsná výhra starších dorostenců v Jičíně

Vstup do utkání nám vyšel velice dobře a od prvních minut jsme si vypracovali až 5ti brankové vedení. Bohužel zbytečnými chybami v obraně a několika neproměněnými šancemi, jsme soupeři umožnili zkorigovat stav a v poločase jsme šli do šaten za stavu 18:15. Na začátku 2 poločasu jsme se dostali do svízelné situace, kdy náš hráč dostal přímou červenou kartu a zanedlouho jsme hráli ve 4 hráčích. Nicméně i další okolnosti nás vyburcovaly k výbornému výkonu a i v oslabení a bez některých hráčů jsme dokráčeli k vítězství. Družstvo je nutné pochválit za nasazení, bojovnost a týmový duch.

C.S.CARGO HBC Jičín – HC Zubří 28:31 (15:18)

Sestava a branky: Dufek, Kovář – Krupa 9, Mancl 8/1, Všetička 4, Tomášek 3, Přerovský 2, Buchta 2, Rybiář 2, Zeman 1, Dorňák, Krpelík, Navrátil, Hasalík