Těsná prohra starších dorostenců s Veselím

V prvním utkání v sezóně jsme se utkali s Novým Veselí. Celý první poločas dominovaly obrany nad útokem. Střelci na obou stranách se neprosazovali lehce a ani jedno družstvo si nevypracovalo vetší brankový rozdíl. Nakonec jsme šli do šaten za stavu 11:10. Utkání bylo stále vyrovnané do doby, kdy dostal jeden z našich hráčů přímou červenou kartu. Soupeř nám v přesilovce odskočil a už se nám tohle manko do konce utkání nepodařilo smazat. Nicméně kluky je potřeba pochválit za příkladnou bojovnost a nasazení, které si musíme odnést do dalších zápasů.

HC Zubří – TJ Sokol Nové Veselí 20:23 (11:10)

Sestava a branky: Rada, Novák – Kunert 4, Tomášek 4/2, Dorňák 3, Chovanec 3/2, Krpelík 2, Rybiář 2, Kousal 1, Hrachovec 1, Polehňák, Hasalík, Románek, Navrátil, Holčák, Dořičák