Štěpán Krůpa prodlouží své působení v Zubří na další sezóny

Handball Club Zubří a brankář ročníku narození 1997 Štěpán Krůpa se dohodli na pokračování nastolené spolupráce.

Štěpán podepsal dlouholetou smlouvu a zároveň se bude i nadále starat o klubový marketing.

Vyjádření Josefa Mazáče, sportovního ředitele HC Zubří:

„Podpisem smlouvy s klubovým odchovancem a nyní již patriotem zuberské házené klub získává dlouholetou oporu na pozici brankaře. Štěpán se v posledních měsících na pozici brankaře vypracoval v rámci české Extraligy na jednoho z nejlépe chytajících brankářů, co se úspěšnosti zákroků týče. Celý klub má radost z prodloužení smlouvy a udržení hráče se zuberským srdcem. Štěpáne ať se daří!“

Vyjádření Štěpán Krůpy:

„Pro mě je působení v Zubří velkým závazkem. Těší mě, že si klub cenní mé práce a mohu zde být i v dalších sezónách. Ve Valmezu mám skvělou práci, s manželkou jsme v Zubří spokojeni, takže rozhodnutí tady pokračovat v horizontu několika let bylo jasné.“