Starší žáky „B“ čekal zápas v Napajedlích

Zápasem v Napajedlích pokračovala pro starší žáky B Zlínská liga. V předchozím kole jsme s tímto soupeřem na domácí půdě remizovali 18:18, proto jsme chtěli i tentokrát bodovat.

Během prvního poločasu jsme se se soupeřem stačili držet krok a skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Ani jedno družstvo nedokázalo odskočit o více než dvě branky.
Druhý poločas pokračoval v podobném duchu. O výsledku zápasu rozhodla poslední čtvrtina zápasu, kterou jsme prohráli 2:7 a celý zápas nakonec 18:23.
Během celého zápasu nás trápila zejména útoční fáze, Spojky nedokázaly vytvořit patřičný tlak na soupeřovu obranu, k čemuž dopomohly i zdravotní obtíže hráčů, se kterými se potýkáme od začátku podzimní části ligy. V koncovce bohužel zklamali i naši křídelníci a pivotmani, když jsme z velkého množství náskoků z brankoviště dokázali vytěžit jedinou branku.
I přes toto zklamání musíme pokračovat v tréninkové píli, jelikož nám právě tyto nepovedené zápasy připomínají, že na sobě musíme stále tvrdě pracovat.
Fatra-Slavia Napajedla – HC Zubří B 23:18