Starší žáci si to rozdali proti sobě a s Olomoucí

O víkendu se sehrálo další kolo Zlínské ligy starších žáků. V něm se představily oba naše týmy a HBC Olomouc.

HC Zubří A – HC Zubří B 41:18 (20:7)

V utkání, které se hrálo mezi zuberským A družstvem a B družstvem mělo fyzickou převahu áčko, kterou dokázali využívat v individuálních činnostech. Což vzhledem k faktu, že hráli hráči o rok starší proti mladším, bylo docela logické.

Sestava a branky A týmu: Mikulenka Filip, Vavřín Ondřej 2, Brokeš Josef 3, Holiš Dominik 7, Juříček Jakub 5, Onderka Dominik 2, Štěpán Michal 5, Pavlíček Tomáš 6, Onderka Vít 3, Zeman Dominik 1, Vičan Filip 7

HC Zubří B – HBC Olomouc 1966 25:31 (13:16)

V druhém zápase jsme narazili na soupeře, který nás výškově zcela převyšoval, ale i tak se nám podařil vstup do utkání, kdy jsme ještě v polovině poločasu vedli 7:3. Devítibranková šňůra hostů nám však vzala naděje na bodový zisk. Nakonec jsme prohráli s výrazně fyzicky zdatnějším soupeřem o 6 branek, což nelze považovat za neúspěch.

Sestava B týmu v obou utkáních: Maléř, Čmelík – Randus (2), Poruba (6), Frňka (13), Sváček (1), Chovanec (6), Šupler A. (1), Orság (6), Gašpar (1), Koliba (4), Jelínek (3)

HC Zubří A – HBC Olomouc 1966 40:22 (24:11)

Do druhého utkání áčko nastoupilo velice dobře a po celý první poločas se dařilo udržovat vysoké tempo hry kdy se podařilo nastřílet v prvním poločasu 24 branek. Ve druhém poločasu naše útočná a ani obranná hra nebyla až tak aktivní, ale i tak jsme dokázali vstřelit 40 branek.

Sestava a branky: Mikulenka Filip, Vavřín Ondřej 1, Brokeš Josef 3, Holiš Dominik 6/2, Juříček Jakub 3, Onderka Dominik 8, Štěpán Michal 1, Pavlíček Tomáš 5/1, Onderka Vít 2, Zeman Dominik 3, Vičan Filip 8

Trenéři a vedoucí družstva A: Josef Mazáč a Tomáš Pavlíček

Trenéři a vedoucí družstva B: František Dvořák a Josef Randus