Starší žáci se zúčastnili turnaje v Maďarsku!

V neděli 11.9.2016 se zúčastnili starší žáci HC ROBE Zubří prvního ze série turnajů čtyř měst. Turnaj se konal v Maďarské Tatabanyi. V prvním utkání jsme se střetli se slovenským Hlohovcem a po jednoznačném průběhu jsme vyhráli 28:17. V tomto utkání jsme předvedli dobrý výkon ze všech hledisek. Ne jinak tomu bylo 30 minut dalšího utkání, kdy jsme vedli o 7 branek s dalším slovenským týmem Považská Bystrica. Ale v posledních deset minutách jsme se přestali prosazovat v útoku a ani obrana nás nepodržela, proto soupeř stáhl náš náskok až na konečných 25:24. Uhájili jsme tedy těsné vítězství. Poslední utkání jsme odehráli proti domácí Tatabanyi. Celý zápas jsme dotahovali těsný náskok soupeře, který se nám nakonec podařilo vyrovnat krásnou střelou Lukáše Mořkovského  z posledního volného hodu (devítky). Utkání tedy skončilo 18:18 a celkově jsme uhájili na turnaji první místo. Pochvala patří všem hráčům za přístup i předvedené výkony.