Starší žáci poskočili na 3. místo Moravskoslezské ligy

V dalším kole Moravskoslezské ligy se představili starší žáci HC Zubří na dvou utkání v Kostelci na Hané. V prvním utkání jsme nastoupili prosti domácímu družstvu, pan jsme hráli proti Frýdku-Místku.
TJ Sokol Centrum Haná – HC Zubří 15:23
Od prvních minut jsme diktovali tempo hry a již v 5. minutě si bral domácí trenér time out a na výsledkové tabuli svítil stav 1:5. I po tomto time outu naši hráči nepolevili a v 15. minutě byl stav 3:12. V závěru poločasu se domácím podařilo skóre upravit na 6:12. Ve druhém poločasu hráči pokračovali v nastaveném tempu hry a dokázali si vytvořit až 10 brankový rozdíl . Utkání nakonec naši hráči zvládli a porazili domácí družstvo 15:23.
HC Zubří – Pepino SKP Frýdek Místek 24:21
Po 20. minutové přestávce následovalo druhé utkání a to s Frýdkem Místkem. Během prvního poločasu se obě družstva přetahovala o vedení a tak po prvním poločasu svítili na tabuli zasloužená remíza 11:11 pro obě družstva. Ve druhém poločasu jsme měli lepší nástup do utkání  utkání, kdy v 7. minutě jsme vedli 19:13 a tím si připravili dobrý základ na dovedení utkání do vítězného konce. V obou utkání jsme se přesvědčili, že je potřeba do utkání nastoupit koncentrovaně a byla to pořádná prověrka před posledním kolem Žákovské ligy v Plzni. Hráče je potřeba pochválit za předvedený výkon a za pěknou házenou plnou házenkářských akcí, emocí a bojovností.
Sestava a branky: Diviš Ondřej, Ondruch Štěpán 10, Hrachovec Jonáš 1, Masařík Radek 8/1, Mikulenka Filip, Juříček Jakub, Ondruch Vojtěch 3, Křenek Matyáš 1, Onderka Dominik, Štěpán Michal, Randus Josef 11, Navrátil Ondřej 10/1, Bílek Tomáš 3, Vičan Filip
Trenér a vedoucí družstva: Josef Mazáč, Zdeněk Masařík, Josef Randus