Starší žáci poprvé prohráli

O uplynulé neděli nastoupili naši starší žáci do druhého kola podzimní části v rámci Zlínské ligy. Opět jsme zajížděli na venkovní utkání a to do Zlína.

Do tohoto utkání jsme nastoupili nejhůře ze všech utkání, které jsme od začátku sezóny odehráli. Hráči Zlína byli aktivnější, rychlejší, agresivnější. Naši hráči v prvním poločasu vypadali odevzdaně, bez nasazení a bez bojovnosti. Do druhé půle jsme nastoupili se změněným obraným systémem a obraz hry se změnil a začali jsme šesti brankové manko stahovat. Domácí si stále udržovali 2 – 3 brankové vedení, které na konci utkání udrželi.

Pochvalu zaslouží pouze Jakub Cibulec, autor 12 branek, které stihnul vstřelit za druhý poločas! Bohužel ostatní hráči hráli pod své možnosti …

HC Zlín – HC Zubří 26:23 (13:7)