Starší žáci druzí na žákovské lize

V neděli 10.2.2013 proběhlo v Ivančicích 2. kolo Žákovské ligy starších žáků. Za účasti družstev SK Velká Bystřice, AS Mladá Boleslav, Handball Liberec, HK Ivančice a HC Zubří obsadili naši mladí házenkáři 2. místo.

Starší žáci Zubří

Po výborných výkonech a výsledcích v 1.kole, kdy naši žáci zvítězili ve všech utkáních,se našemu družstvu už tak nedařilo. Zuberští hráči střídali velmi dobré okamžiky s horšími a ukázali, že v mnoha herních činnostech mají ještě velké rezervy. Přesto je nutno všem poděkovat za bojovné výkony ve všech utkáních. Z jednotlivců je možné pochválit brankáře Matyáše Juříčka,Pavla Valu, Jirku Poláška, v obraně Marka Blinku a nejlepšího střelce družstva Tomáše Cába. Nadějné výkony podávali také nejmladší hráči družstva Bohdan a Simon Mizerovi.

Výsledky:

– HC Zubří- SK Velká Bystřice 23:12

– AS Mladá Boleslav 18:22

– Handball Liberec 30:15

– SK Ivančice 23:19

Sestava a střelci :- Juříček Matyáš, Mizera Simon – Petružela Lukáš 1, Galus Marian 2, Fait Adam 5, Cáb Tomáš 13, Vičan Dan 4, Pobořil Filip 11, Bondyuk Ivan 2, Vlk Tomáš 1, Blinka Marek 5, Vala Pavel 17, Kačmarik Petr 13, Polášek Jiří 16, Mizera Bohdan 4.

Trenéři a vedoucí družstva: Josef Mazač, Hofer Libor, Jiří Mika

banner2