Starší žáci doma vítězně

HC Zubří A – Klub házené Vsetín 35:22 (18:11)

V dalším kole Zlínské ligy se zuberské áčko utkalo na domácí půdě s družstvem ze Vsetína. Od prvních minut jsme šli do vedení kdy naše dobře hrající hráče přibrzdil oddechový čas hostujícího trenéra ve 4. minutě za stavu 5:0! Poté hostující hráči srovnali hru do šaten se šlo za stavu 18:11. Ve druhé půli díky obrannému systému 0:6 se nám nedařilo bránit prostor brankoviště a tak jsme dostávali laciné branky z prostoru brankoviště. S počtem vstřelených branek – 35 můžeme být spokojeni, ale také v této herní dovednosti (úspěšnost střelby) jsme nebyli důslední. Víme na čem do následujících kol musíme zapracovat tak, aby herní projev byl uvolněnější než v tomto utkání …