Starší žáci čtvrtí na mezinárodním turnaji v Povážské Bystrici

Starší žáci HC ROBE Zubří se v uplynulém víkendu představili na mezinárodním turnaji v Povážské Bystrici. Během víkendu odehráli šest kvalitních utkání.
Sobotní utkání ve skupině:
HC ROBE Zubří – MŠK Považská Bystrica B 14:14
HC ROBE Zubří – HK ISMM Kopřivnice 12:13
HC ROBE Zubří – HK Kupele Bojnice 21:16
HC ROBE Zubří – Tatran Prešov B 24:13
Umístnění ve skupině:
1. HK ISMM Kopřivnice
2. HC ROBE Zubří 
3. HK Kupele Bojnice
4. Tatran Prešov B
5. MŠK Považská Bystrica B

Nedělní utkání o umístnění:

Semifinále
HC ROBE ZUBŘÍ – Tatran Prešov A 12:21
Na fyzicky a výškově vyspělé slovenské družstvo naši hráči při individuálních činnostech zaostávali, ale bojovali po celou dobu utkání. Byli jsme jedni z mála, kteří slovenskému družstvu nepodlehli dvou ciferným rozdílem!!!
O třetí místo
HC ROBE ZUBŘÍ – ISMM Kopřivnice 15:17
V tomto utkání hráči alternovali na postech, na kterých nejsou až tak zvyklí a zejména souhra v útočné části nám dělala problém. Opět kluci nechali na hřišti všechny poslední síly, ale bohužel pro nás zbyla bramborová medaile.
Nedělní utkání jsme dohrávali s 11 hráči, kdy se v sobotu zranil Matěj Polehňák a do nedělních utkání nenastoupil Karel Diviš. V těchto těžkých utkáních se na hřišti objevili i dva mladší žáci David Gašpar a Jakub Vičan, kteří absolvovali utkání v této kategorii úplně poprvé!
Všechny hráče je potřeba pochválit za všechna utkání, která odehráli a výborně reprezentovali náš klub HCZ na mezinárodním poli! Je potřeba vyzdvihnout výkon Matyho Krpelíka, který svým nasazením strhával všechny spoluhráče k maximálnímu nasazení.
Nominovaní hráči: 
Matyáš Krpelík, Jan Rybiář, Vojtěch Hasalík, Josef Mach, Ondřej Václavík, Patrik Hrachovec, Adam Chovanec, Slavomír Vlček, David Gašpar, Karel Diviš, Matěj Polehňák, Jan Žižka, Jakub Vičan
Trenéři:
Josef Mazáč a František Dvořák
banner2