Starší žáci „B“ poprvé na domácí palubovce

Ve třetím kolem Zlínské ligy starších žáků jsme se mohli poprvé v této sezóně představit před domácím publikem.

HC Zubří – HK Bystřice pod Hostýnem 14:23 (6:10)

Z naší strany nepovedené nervózní utkání, s množstvím zbytečných technických chyb. Ve druhém poločase jsme se herně zvedli, stáhli jsme náskok soupeře na jedinou branku, ale sérií 4 vyloučení jsme nechali soupeře opět odzkočit a vyhrát. Je neakceptovatelné, abychom během zápasu nastřádali sedm dvouminutových trestů.

HC Zubří – HC Zlín 22:26 (9:15)

Druhé utkání bylo z naší strany lepší. Soupeř nás sice fyzicky převyšoval, ale nám se podařilo na zápas správně namotivovat a bojovnost byla na úrovni, se kterou bychom se měli prezentovat v každém utkání.

Na domácí půdě jsme tak nezískali ani bod. Druhé utkání by nám však mohlo ukázat cestu. Bez obrovské bojovnosti a obětavosti, totiž budeme body sbírat jen velmi těžko.

Mikulenka – Holiš (2), Onderka (2), Kalous (9), Juříček (1), Houžva (1), Křenek (2), Štěpán (5), Pavlíček (7), Němec, Šimurda, Holčák (4), Vičan (3)