Starší žáci „B“ o víkendu hráli v Bystřici p. H.

Další miniturnaj v rámci Zlínské ligy starších žáků jsme odehráli v Bystřici pod Hostýnem, kde jsme se utkali s Rožnovem pod Radhoštěm a Bystřicí pod Hostýnem.

Do utkání s Rožnovem jsme vstoupili nekoncentrovaně s pocitem, že vítězství přijde samo. Výsledkem toho byla skutečnost, že jsme první poločas prohráli o tři branky a naše hra rozhodně nesplňovala očekávání. Do druhého poločasu jsme vstoupili mnohem více koncentrovaní a bylo vidět, že se kluci snaží vývoj utkání otočit. Začali jsme proměňovat šance, obrana 3:3 taktéž více znepříjemnila soupeři útočné akce, než obrana 0:6, a tak jsme nakonec po obratu mohli slavit vítězství 22:20.
Zápas s Bystřicí kopíroval utkání s Rožnovem. Marně jsme klukům v šatně vysvětlovali, že jakýkoliv soupeř se snaží proti Zubří hrát mnohem aktivněji, než proti jiným klubům, a že se nesmíme dívat na jeho předchozí výsledky. Soupeř byl mnohem aktivnější, využíval lepších fyzických dispozic a nás tento víkend hodně zradilo i zakončování, které se nám nedařilo ani v utkání proti Rožnovu. Zápas s Bystřicí jsme nakonec prohráli 15:19.
Po úspěšném minulém miniturnaji tak přišlo zklamání. Nehodnotíme tak negativně ani to, že jsme ze dvou zápasů získali dva body, ale spíše tu skutečnost, jak jsme k zápasům přistoupili a jak jsme díky tomuto faktu nebyli schopni do zápasů převést tréninkovou píli z celého předešlého týdne.
HC Zubří „B“ – TJ Rožnov p. R. 22:20
TJ Bystřice p. H. – HC Zubří „B“ 19:15