Starší žáci B nestačili ani na jednoho soupeře

KH Vsetín – HC Zubří „B“ 25:21 (8:9)

Celý první poločas jsme vedli o 2 až 3 branky, ale v závěru se soupeři podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Po přestávce jsme už neudrželi se soupeřem krok a Vsetín nám tak mohl oplatit předchozí prohru.

HC Zubří „B“ – Fatra-Slavia Napajedla 16:31 (5:19)

Jednoznačné utkání, kde soupeř jasně dominoval a plně využil své fyzické převahy. Naše hra navíc začala dostávat trhliny z důvodu zranění, které jsme si odnesli z předchozího utkání, proto i tentokrát slaví výhru soupeř z Napajedel.

Celkově jsme neodehráli špatný turnaj. Zápas se Vsetínem byl tradičně velmi bojovný a o výsledku rozhodovaly maličkosti. Ve druhém utkání musíme ocenit vůli kluků, že po špatném vstupu do utkání zápas nevzdali a předváděli stále aktivní hru jak v obraně, tak v útoku.

Sestava: Mikulenka, Snoza – Vodárek, Mach (2), Kalous (8), Šenkeřík (2), Holiš (5), Juříček (4), Houžva (1), Němec (1), Onderka (9), Pavlíček (4), Šimurda (1)