Starší žáci B na Vsetíně vysoko prohráli

První utkání nového ročníku Zlínské ligy starších žáků jsme odehráli na půdě Vsetína. Ten jsme sice v přípravném předsezónním turnaji dokázali porazit, ale díky marodce mnoha hráčů bylo těžké predikovat, jestli výsledkově na tento turnaj navážeme.

Bohužel už od první minuty bylo jasné, že tentokrát budeme tahat za kratší konec. Zatímco soupeř dokázal díky našemu špatnému postavení v obraně snadno zakončovat své útočné akce, my jsme se jen těžko prokousávali jeho obranou a když jsme se dostali k zakončení, tak jsme často naráželi na překážku v podobě soupeřova brankáře.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu a i díky mnoha rychlým útokům soupeře se jeho brankový náskok dále rychle zvyšoval a zastavil se až na závěrečném skóre 43:22.

V prvním utkání jsme tak na body nedosáhli. Další možnost budeme mít už příští týden v rámci dohrávky prvního kola, kde se v naší zuberské ROBE Areně postupně střetneme s HC Zubří A a Olomoucí.

KH Vsetín – HC Zubří B 43:22 (18:9)

Sestava: Němec, Zeman – Randus (3), Poruba, Frňka (2), Vavřín (3), Houžva (6), Chovanec (1), Šupler A. (2), Šupler D. (1), Gašpar (4), Koliba, Jelínek