Starší žáci „A“ v Kopřivnici neuspěli

HK Kopřivnice A – HC Zubří A 21:19 (13:10)

V sobotu 16. října odjíždělo zuberské A družstvo starších žáků k jednomu utkání tentokrát do Kopřivnice. Od prvních minut jsme byli lepším družstvem, ale sérií neproměněných vyložených šancí jsme dovolili soupeři srovnat krok. Ve 13. minutě, ale soupeř díky naší tristní úspěšností v zakončení vyložených šancí stav utkání otočil. Poločas domácí družstvo vyhrálo 13:10.

Ve druhém poločasu jsme změnili obranný systém a postupně jsme soupeře dotahovali až na 18:18 v 36 minutě. Ale opět nás zklamalo zakončení a tak soupeř v poslední pěti minutovce odskočil na rozdíl dvou branek a utkání skončilo 21:19.

Po celou dobu utkání jsme se potýkali s malou procentuální úspěšností střelby a to zejména neproměnnými vyloženými šancemi – čtyři sedmičky, trháky, střelba ze šestky.

Masařík Radek, Sosnowski Marek 9, Ondruch Vojtěch, Karafiát Denis 1, Bayer René1, Randus Josef 1, Vičan Jakub 1, Klich Daniel, Skýpala Matěj 4, Gašpar David 2, Rada Jonáš

Trenér: Josef Mazáč

Vedoucí družstva: David Gašpar