Starší dorost zvládl domácí utkání proti Plzni

Po reprezentační přestávce nás čekalo další důležité domácí utkání a to s Plzní. Začátek utkání nám vyšel podle představ a v 10 minutě jsme 7:2 a hosté si brali oddechový čas. Bohužel jsme polevili a díky velkému počtu technických chyb a nepřesné střelbě jsme šli do šaten za stavu 11:8.

Nástup do 2 poločasu nám opět vyšel a po 5 minutách byl stav 15:8. Stejně jako v prvním poločase jsme polevili a nechali soupeře dotáhnout, avšak zápas už jsme dovedli do vítězného konce. Kluky je potřeba pochválit za velmi dobrou obranu, za kterou skvěle chytal Pavel Dufek.

HC Zubří – Talent Plzeň 26:20 (11:8)

Sestava: Dufek, Novák – Kašný 2, Polehňák, Hrachovec 1, Hasalík 1, Románek, Tomášek 5/2, Dorňák, Kunert 9, Krpelík 4, Chovanec 3/1, Rybiář, Navrátil 1, Dořičák, Kousal