Starší dorost zahájil sezónu

HC Zubří – Házenkářská akademie olomouckého kraje 35:23 (20:14)

V prvním utkání sezóny jsme poměřili síly s týmem Olomouc. Začátek utkání byl z naší strany velice dobrý a hned od začátku jsme vedli. V útočné fázi jsme se prosazovali přes obranu 0:6 i obranu 1:2:3. Avšak v obraně jsme nebyli kompaktní a toho soupeř využíval. V druhém poločase jsme zlepšili obranu za kterou výborně chytal Pavel Dufek. Nakonec jsme si dokráčeli k prvnímu vítězství v sezóně.
Sestava: Kovář, Dufek, Janošek – Krupa 9, Mancl 6, Tomášek 1, Zeman 4, Dorňák, Přerovský 4, Lešanský, Chovanec, Buchta 1, Pšenica 10, Všetička, Rybiař, Kousal.
HC Zubří – SKH Polanka n.O. 28:32 (13:16)
Další utkání jsme opět odehráli na domácí palubovce proti SKH Polanka. V prvním poločase jsme nedůraznou obranou a neproměňováním šancí dostali soupeře na koně a neustále dotahovali skoré. Na začátku druhého poločasu  se několika výbornými zákroky blýskl Richard Kovář, tím jsme se dostali do hry a dostali jsme soupeře pod tlak. Bohužel zbytečnými vyloučenými a neproměňováním vyložených šancí nám soupeř odskočil, na což jsme už v závěru utkání nedokázali reagovat.
Sestava: Kovář 1, Dufek, Janošek – Polehňák, Krupa 9, Mancl 3, Tomášek 1, Zeman 2, Dorňák, Krpelík, Diviš, Přerovský 3, Lešanský 7, Rybiař 2, Navrátil, Kousal.