Starší dorost vyhrál v Novém Veselí

Sokol Nové Veselí – HC ROBE Zubří 21: 27 (13: 14)

Další důležité utkání v bojích o medaile sehráli naši starší dorostenci na horké půdě v Novém Veselí. I když obě družstva nastoupila oslabena o klíčové hráče ( Halíček, Tomášek – Mancl), hrála se na Vysočině kvalitní bojovná házená.
Oba týmu tvrdě bránily a bojovaly o každý míč a přetahovaly se o vedení. Našim hráčům se se teprve ve 20. minutě podařilo otočit zápas ve svůj prospěch a vypracovat si postupně  2-3 brankový náskok (11: 14).
I ve 2.poločase pokračoval úporný  boj. Postupně však náš náskok i díky zlepšené obraně začal narůstat a zápas jsme dotáhli do vítězného konce.
Opět je nutno pochválit celý tým za bojovnost. Solidní výkon předvedli brankáři Dvorský s Rybiařem, útok výborně dirigoval Tomáš Randýsek.
Sestava a střelci branek: Dvorský, Rybiař, Kovář – Kyryljuk 1, Randýsek 10, Krupa, Zeman, Uhriňák 3, Přerovský 1, Šišák 2, Cibulec 4, Pšenica 3, Semerád 1, Hlavenka 2.
Realizační tým: Mika, Skýpala, Tesař.