Starší dorost vyhrál gólem v poslední vteřině ve Veselí

Utkání v Novém Veselí jsme začali velice dobře a od prvních minut jsme byli stále ve vedení. Obrana pracovala velice dobře za kterou chytal Pavel Dufek a v útoku jsme se prosazovali přes obranu soupeře. Avšak díky několika vyloučením na naši straně se dostal soupeř do vedení, nicméně do šaten jsme šli s 1 brankovým vedením.

Na začátku druhého poločasu jsme se přestali prosazovat v útoku a v obraně jsme začali dělat zbytečné chyby a dostali tím soupeře na koně. Krizovou část utkání jsme ustáli a v závěru utkání jsme se opět dostali do vedení. Nakonec v poslední vteřině vystřelil vítězství Marek Pšenica a mohli jsme slavit výhru 30:31. Družstvo je třeba pochválit za bojovnost, nasazení, sebeobětování a týmový duch.

TJ Sokol Nové Veselí – HC Zubří 30:31 (15:16)

Sestava a branky: Dufek, Kovář – Mancl 14/3, Krupa 7, Pšenica 6, Přerovský 2, Zeman 1, Dorňák 1, Tomášek, Buchta, Všetička, Rybiář, Navrátil, Kousal