Starší dorost uspěl ve Zlíně, mladší ve Žďáru!

I další utkání nejvyšší soutěže staršího dorostu se pro nás nevyvíjelo příliš dobře. Naši hráči hráli v úvodu velmi nervozně, neproměnili několik vyložených šancí, čehož dobře  hrající domácí tým využil k vedení o 4 branky ( 8: 4). Po time-outu se však naše družstvo zklidnilo, začalo hrát agresivněji na výborné střelce domácího týmu Fabíka a Jiráka a během několika minut otočilo nepříznivý vývoj utkání.
Po přestávce již naši hráči na palubovce Zlína jednoznačně dominovali. . V průběhu 2. poločasu dostali příležitost všichni hráči kádru a utkání dovedli do vítězného konce.

HC Zlín- HC ROBE Zubří 26: 37 ( 13: 16)

Sestava a střelci branek: Mizera Šimon, Douda Vojtěch – Kavka Petr, Kramoliš Lukáš 1, Zsoldos Adam 6, Istvánech Dominik 3, Souček Štěpán 2, Palát Dušan 4, Šustáček Tomáš 1, Dobeš Josef 5, Havran Matěj 1, Matejovič Nick 7, Novák Filip 1, Krupa Jakub 6.

Mladší dorost výrazně vyhrál ve Žďáru

O víkendu zajížděli mladší dorostenci do haly v Novém Veselí, kde hraje své zápasy družstvo Žďáru nad Sázavou. Od prvních minut utkání šlo vidět, kdo je lepším týmem. Kluci hráli velmi dobře v obraně a dařilo se nám s velkou úspěšností zakončovat vypracované brankové příležitosti. I když byl rozdíl ve skóre velmi rychle desetibrankový, kluci i přes prostřídání sestavy nepolevili v koncentraci. Do šaten se šlo s rozdílem devatenácti gólů. Bohužel ihned po přestávce, ve snaze dát co nejvíce branek, kluci nebránili s takovým nasazením, čímž se soupeři podařilo dát několik zcela laciných branek. Od 45.minuty se hra vrátila do podoby první půle, vedení jsme tak výrazně navýšili. Z jednotlivců tentokrát vyčnívaly výkony T.Chmely a D.Michálka. Za nasazení a předvedenou hru je nutno pochválit opět celé družstvo.

Žďár n.S. – HC ROBE Zubří  20:49 (7:26)

Sestava a branky: T.Chmela, K.Čepica, D.Michálek 9, A.Vodička 6, T.Skýpala 1, P.Bajer 6, T.Randýsek 4, A.Miroš 2, L.Mořkovský 6, B.Možíš 2, J.Jurajda 3, Š.Fiala 6, V.Svoboda 4