Starší dorost si z Plzně body neodvezl!

Talent Plzeň – HC Zubří 37:36 (19:20)

Do daleké Plzně jsme odcestovali spolu s muži a mladšími dorosty. Dlouho to vypadalo, že se přidáme k ostatním a dva body taky získáme. Bohužel jsme odjeli s prázdnou. Do zápasu jsme vstoupili lépe. Naše obrana byla aktivní a agresivní, to dělalo soupeři problémy, proto jsme celý první poločas byli vždy o krok napřed. Úvod druhého poločasu byl ještě lepší, kdy jsme přidali branky z rychlého útoku a ve 45. minutě byl stav 25:30 pro nás. Pak ale přišlo naše hluché místo a Plzeň díky našim chybám se dostala do zápasu. Posledních pět minut zápasu už to byl boj. Bohužel pár sekund před koncem vstřelila Plzeň svoji vítěznou branku. My už nestihli nějak zareagovat. Je to velká smůla, protože celý zápas Plzeň nevedla a my jsme si aspoň bod zasloužili. Týmu patří dík za bojovnost a předvedenou hru.

Sestava a branky: Krupa, Číž O. – Cáb 3, Číž R. 5, Mader 1, Nesvadba 5, Hacura, Tejzr 6, Polášek, Janíček 8, Padalík 6, Kulišťák 2.

Trenéři: Kořínek, Malina.