Starší dorost remizoval ve Veselí a udržel náskok v čele 1. ligy!

Velice důležité utkání odehráli naši dorostenci na horké půdě v Novém Veselí. Přestože nášemu týmu chyběl Matěj Klíma, odehráli naši hráči dobrý zápas. Před velkou a bouřlivou diváckou kulisou se od začátku  rozpoutal velký boj o každý míč. Naši hráči v 1. poločase výborně bránili, přecházeli do rychlých útoků a hráli trpělivě v postupném útoku. Za našeho vedení o 4 branky jsme bohužel  po zbytečném vyloučení přišli o dalšího důležitého hráče výborně hrajícího Martina Janíčka. I ve 2. poločase jsme si až do asi 40. minuty drželi 3-4 golový náskok. Bojovní a velmi dobře hrající domácí se však nevzdávali a asi 30 sekund před koncem utkání v přesilovce vyrovnali… Přestože naši hráči  ztratili v letošní sezoně 1 bod, je nutné je opět pochválit za maximální bojovnost a snahu. Výborný výkon podali Vojtěch Drápela v brance, v obraně dominoval Jiří Dokoupil a v útoku se vedle křídel Pavla Valy a Jiřího Poláška dařilo i střelci Filipu Svobodovi. Ani ostatní hráči však nezklamali. Stínem ukání je zranění Vojty Číže.

Sokol Nové Veselí- HC Zubří 27: 27 ( 9: 12)