Starší dorost porazil Nové Veselí!

Po cenné výhře nad Duklou Praha nastoupili naši hráči proti dalšímu adeptu na některou z medailí, tentokrát hráčům ze  Sokola Nové Veselí.
Úvod utkání vyšel jednoznačně našemu soupeři, který využil nervozity našich hráčů a vedl během pěti minut o tři branky ( 0: 3). Naše družstvo hrálo křečovitě, těžkopádně a jen díky výbornému brankáři Drápelovi neprohrávalo ještě větším rozdílem.
Potom  však postupně začali přebírat iniciativu naši hráči. Začali hrát velmi dobře  v obraně, dařil se jim se přechod do rychlého útoku, a přestože  ještě množství vyložených šancí neproměnili ( především díky dobře chytajícímu soupeřově brankáři Studenému) , zcela ovládli hru. (25. min 14: 6).
Začátek 2. poločasu nám rovněž vyšel ( 21: 12), pak však naši hráči nepochopitelně polevili hlavně v obraně, začali se dopouštět zbytečných technických chyb v rozehrávce, čehož kvalitní soupeř využil ke snížení skóre (23: 19) a zdramatizování průběhu utkání . Naštěstí pro domácí však opět brankář Drápela několika výbornými zásahy svému týmu pomohl a závěr utkání se dohrál plně v režii zuberského týmu.
Přestože  výkon našeho družstva v části 2. poločasu byl podprůměrný, všichni hráči  znovu prokázali obrovskou touhu po vítězství. Z jednotlivců je nutno pochválit mimo zmiňovaného Vojtu Drápelu i obránce Jiřího Dokoupila a také střelce Matěje Klímu s  Martinem Janíčkem, který se po zranění začíná opět dostávat do formy.
HC Zubří- Sokol Nové Veselí 33: 25 ( 16: 9)
Sestava a střelci družstva:
Drápela Vojtěch, Klement Michal – Cáb Tomáš 1, Vala Pavel, Klíma Matěj 8, Menšík Norbert 6, Číž Vojtěch 2, Svoboda Filip 3, Polášek Jiří 1, Dokoupil Jiří 2, Padalík Jakub 3, Mizera Bohdan, Vlk Tomáš, Janíček Martin 7.
Příští utkání sehrají naší starší dorostenci opět v domácím prostředí a to v neděli 9. 10 2016 v 15 hodin.