Starší dorost porazil Lovosice!

Další těžké utkání sehrálo torzo starších dorostenců doplněné o několik hráčů mladšího dorostu. Od začátku zápasu výborně hrající hosté dali domácím najevo, že si chtějí odvézt ze Zubří cenné vítězství. Opět se nám nedařila hra v obraně, byli jsme málo agresivní a lehce inkasovali branky. Lovosičtí v 1. poločase neustále vedli, ve 20 minutě dokonce o hrozivých 6 gólů (11: 17). S příchodem Vojtěcha Doudy do branky domácích se však skóre zápasu začalo měnit. Hlavně ve 2. poločase podal vynikající výkon, když zneškodnil množství vyložených šancí hostů. Taky naše útočná hra se díky Michalovi Weberovi a střelci Dominiku Ištvánechovi značně zlepšila. I když bylo utkání dramatické až do úplného závěru, naši hráči vítězství doslova vydřeli a nedovolili hostům zvítězit.. Přestože výkon našeho družstva nebyl určitě optimální, všem hráčům je nutno znovu poděkovat za maximální bojovnost..
Doufejme, že na finále Česko-Slovenského poháru, které proběhne poprvé v Zubří (25.- 27.5. 2018), se alespoň někteří hráči vrátí do sestavy a naše výkony se výrazně zlepší.

HC ROBE Zubří- HK Lovosice 29: 26 ( 16: 18)