Starší dorost porazil Duklu

HC ROBE ZUBŘÍ- Dukla Praha 31: 26 ( 17: 12)

V dalším kole 1.ligy starších dorostenců vybojovali naši hráči důležité vítězství. Po porážce v Lovosicích jim totiž jen výhra uchovala reálnou šanci na zisk mistrovského titulu.
Od začátku zápasu nám fungovala tvrdá agresivní  obrana, za kterou výborně chytal Tomáš Dvorský. Dařil se nám i přechod do rychlého útoku, takže hned v úvodu střetnutí jsme si vybudovali 3- 4 brankový náskok. Dukla sice vyrovnala hru, ale naši hráči nepřipustili snížení slibného  vedení.
I ve 2.poločase měla hra obou týmů vysoké parametry. Dukle jsme ale nedali nic zadarmo, hráči bojovali o každý míč. Přestože jsme sice občas neproměnili některé vyložené šance, utkání jsme dotáhli do vítězného konce.
Celý tým zaslouží velkou pochvalu nejen za předvedenou hru, ale především za ohromnou bojovnost. Z jednotlivců je nutno vyzdvihnout Petra Hlavenku a Filipa Šišáka s Adamem Přerovským za hru v obraně. V útoku se dařilo tentokrát hlavně Jakubu Cibulcovi , Pavlu Manclovi a Tomáši Randýskovi s Kristiánem Uhriňákem
Sestava a střelci branek: Dvorský, Kovář, Rybiař – Kyryljuk, Randýsek 7, Krupa, Mancl 7, Zeman, Uhriňák 4, Přerovský, Šišák 3, Cibulec 7, Pšenica 1, Semerád, Hlavenka 2.
Realizační tým: Mika, Skýpala, Hrstka, Tesař.
banner2