Starší dorost porazil Duklu!

Krásné dramatické utkání mohli sledovat příznivci házené v nedělní podvečer v zuberské hale. Domácí i hostující Dukla se snažila o rychlou moderní házenou. Po vyrovnaném úvodu se  však naši hráči dostali do 2-3 brankového vedení. Zásluhu na tom měl  především Tomáš Chmela, který podával v brance vynikající výkon, a přechod našeho týmu do rychlých útoků, z kterých jsme vsítili několik lehčích golů. V závěrečných 10-ti minutách 1.poločasu se nám navíc začalo dařit i v postupném útoku, takže jsme vedli nad favorizovanou Duklou již o 6 branek.
Pražané se však samozřejmě nechtěli vzdát a od úvodních minut 2.poločasu začali náš nadějný náskok postupně snižovat. Hlavně trio Patzelt- Březina- Dojčinovič dělalo našemu družstvu velké problémy a jen díky stále výbornému brankáři Chmelovi soupeř  snížil stav utkání jen na maximálně tří branky. Naštěstí náš tým hrál stále s maximálním nasazením, dařila se mu pestrá kombinační hra v útoku a zápas dotáhl k zaslouženému vítězství. Všem našim hráčům je nutno poděkovat za bojovný kolektivní výkon, když největšími oporami družstva byli Havran s Jirákem v obraně a Matějovič s  Mořkovským, Součkem a Palátem v útoku.

HC ZUBŘÍ- Dukla Praha 33: 29 ( 17: 11)