Starší dorost neuspěl ve Frýdku.

Ani vynikající výkon bratří Mizerových nestačil na výhru v těžkém utkání  s FM. Od začátku utkání naši hráči působili unaveně a nestačili jsme bránit rychlé a bojovné hráče domácích. Brankář Šimon Mizera sice zneškodnil množství těžkých střel, ale frýdečtí  lehce přehrávali naši obranu a jen díky jeho výkonu jsme prohrávali v 1.poločase pouze o 2-3 branky. Ve 2. poločase se naše obrana však zlepšila a dostali jsme se ve 47 minutě dokonce do 3-brankového vedení ( 21: 24). Bohužel i vinou mnoha našich technických chyb  domácí družstvo opět vyhrávalo ( 57 min 29: 27). Naštěstí však naši hráči nesložili zbraně a v poslední minutě zápasu alespoň vydřeli remízu…
Za bojovnost je nutno hráčům samozřejmě poděkovat, ale nevyrovnanost výkonů některých je zarážející.

Pepino SKP Frýdek – Místek  – HC ROBE Zubří 29: 29 ( 17: 15)