Starší dorost na vítězné vlně, mladší ztratili s Plzní

HC Zubří:Talent Plzeň 36 : 39 (22 : 19) 1. liga ml. dorost

Ve třetím kole ligy mladšího dorostu jsme hostili aspiranta na titul. První poločas byl do desáté minuty vyrovnaný. Několika rychlými útoky se nám podařilo odskočit na pětibrankový rozdíl. Potom se hra opět vyrovnala a do šaten jsme odcházeli s tříbrankovým náskokem.
Ve druhém poločasu jsme už nehráli s takovou koncentrací jako v prvním a soupeř převzal v patnácté minutě iniciativu a dostal se do dvoubrankového vedení. Bohužel ve zbylém čase se nám nepodařilo hru vyrovnat a nakonec prohrát tříbrankovým rozdílem.

Sestava a branky: Krupa, Sčotka – Kašpárek 12/5, Dořičák F. 8, Číž 3, Tejzr 3, Havran 3, Sedláček 3, Knedla 1, Vavrys 1, Kučera 1, Nesvadba 1, Mařík, Dostál,
Trenér: Koleček Jan

HC Zubří:Talent Plzeň 40 : 34 (21 : 16) 1. liga st. dorost

Úvod do utkání lépe vyšel našemu soupeři, když se rychle ujal vedení 0:3. Díky zlepšené obraně a výborně chytajícímu brankáři jsme se postupně dostali zpět do utkání. Postupně jsme si vypracovali pěti brankové vedení na poločasových 21:16. Výborným vstupem do druhé půle jsme soupeři odskočili na rozdíl deseti branek, a tato část utkání se ukázala jako klíčová pro celý vývoj utkání. V posledních 10 min. nás soupeř dostal pod mírný tlak bráněním dvou našich hráčů osobně. Vytvořili jsme tak několik chyb v útočné činnosti a dovolili soupeři korigovat na konečných 40:34. Za předvedený výkon patří všem hráčům poděkování.

Sestava a branky: Kopecký, Pšenica -Douda 13/2, Válek 8, Václav 7/1, Cabák 3, Hub 3, Zahradníček 2, Pšenica M. 2, Kučera 1, Dopita 1, Kašpárek, Havran, Sedláček.

Trenér: Kořínek Aleš

HC Zubří B:SK Velká Bystřice 29: 29 (17 : 11) 2. liga Muži SM

Prvních patnáct minut utkání bylo vyrovnaných, soupeř se prosazoval díky dobrým individuálním výkonům, zejména ve střelbě ze střední vzdálenosti. Nám se dařilo kombinovat v postupném útoku a drželi jsme si dobrou efektivitu střelby. Díky dobré hře, a širšímu kádru jsme postupně odskočili svému soupeři na rozdíl šesti branek, a poločas jsme tak vyhráli 17:11. Úvod druhé půle jsme prohráli 8:1, hlavně velice špatné obraně a velkému množství nevynucených chyb v postupném útoku. Tím se soupeř okamžitě vrátil do zápasu. Podobný výpadek pak přišel ve dvacáté minutě, kdy jsme opět vedli a to rozdílem čtyř branek, ovšem opětovnou nemohoucností v zakončení jsme dovolili soupeři srovnat krok. Tyto dvě části druhé půle pak rozhodly o konečné remíze 29:29, která je pro nás ztrátou, a pro soupeře vzhledem k vývoji utkání velice přijatelný výsledek.

Sestava a branky: Koleček, Krupa – Václav 7/2, Šlachta 5, Pšenica M. 4, Přikryl 4, Horut 3, Večeřa 3, Válek 2, Pernický 1, Douda, Hub, Riedel, Holiš.

SKP Frýdek Místek: HC Zubří 22 : 36 (9 : 18) 1. liga st. dorost

Výborný vstup do zápasu, kdy jsme se rychle ujali vedení 8:2, byl základem pro další vývoj utkání. Hráči pak dále podávali výborný výkon a tak zaslouženě zvítězili

Sestava a branky: Pšenica B., Sčotka – Václav 10/2, Douda 7/1, Kučera 4/1, Válek 3, Hub 3, Cabák 3, Pšenica M. 2, Číž 1, Kašpárek 1, Havran 1, Sedláček 1, Dopita.

Vedoucí družstva: Zuzaňák Zdeněk

HC Zubří: HBC Jičín 37 : 25 (20 : 10) 1. liga st. dorost

Začátek utkání byl vyrovnaný, dělaly nám problémy hlavně krajní spojky soupeře svojí střelbou ze střední vzdálenosti. Bojovností a chutí po vítězství jsme postupně navyšovali svoje vedení. A tak jsme se dostali na poločasový rozdíl deseti branek. Ve druhé půli jsme v bojovném výkonu nepolevili a nakonec jsme zvítězili.
Sestava a branky: Kopecký, Pšenica B. – Václav 12/2, Válek 9, Španihel 4, Kučera 3, Hub 3, Douda 2, Havran 2, Pšenica M. 1, Dopita 1, Cabák, Číž, Sedláček.

HC Zubří: HBC Jičín 27: 25 (13 : 15) 1. liga ml. dorost

V prvním poločase jsme hráli špatně v obraně a dopouštěli se velkého množství technických chyb.
Ve druhé půli se agresivita obrany zvýšila a po zlepšeném výkonu jsme zaslouženě vyhráli.

Sestava a branky: Krupa, Sčotka – Číž 7, Dostál 5/1, Dořičák 5, Sedláček 3, Vavrys 3, Knedla 2, Kašpárek 1, Havran 1, Tejzr, Nesvadba, Havel, Štverák.

Vedoucí družstva: Mičola Ivan