Srpnová příprava mladších dorostenců!

Po úspěšně zvládnutém soustředění ve Velkém Meziříčí sehráli naší mladší dorostenci na konci dvě přátelská utkání s domácím výběrem starších žáků a mladších dorostenců Velkého Meziříčí. Cílem obou utkání nebyl ani tak samotný konečný výsledek (1. utkání 52:28, 2. utkání 47:25) ale souhra nově příchozích starších žáků se stávajícími mladšími dorostenci.

Po příjezdu ze soustředění následovalo dvou utkání s družstvem mladších dorostenců maďarského Balatonfured KC. V prvním utkání nás soupeř od začátku přehrával a to jen tím, že jsme neproměňovali jasné brankové příležitosti. Od 15. minuty se začali naši hráči střelecky prosazovat a až do posledního hvizdu bylo utkání nerozhodné. V závěrů jsme měli více síly a utkání strhli na naší stranu 26:25.

V druhém utkání jsme od prvních minut na hřišti soupeře přehrávali a během utkání si vytvořili až 10 brankové vedení, které jsme si po celou dobu utkání udržovali. Soupeř díky naší snížené koncentraci snížil brankový rozdíl ke konci utkání na 29:24. Obě utkání se hodnotí velice dobře, kdy byly vidět všechny předpoklady fungujícího kolektivu.

V tomto týdnu 30.8. nás čeká další přípravné utkání v Ostravě s interligovým družstvem žen Poruby a o víkendu přátelská utkání v Hlohovci.

Trenér: Josef Mazáč, Zbyněk Mizera