Sportovní dopoledne pro mateřské školy ze Zubří

Ve dnech 21. 6. a 24.6. se ve sportovní hale Zubří konaly sportovní dopoledne pro děti. V první termín k nám dorazily děti z mateřské školy Sídliště a v druhý termín k nám dojely děti z mateřské školy DUHA Staré Zubří. Program si pro ně připravili trenéři z házenkářského klubu pod záštitou Ondřeje Miky.

Děti začaly dopolední rozcvičkou. Poté přišlo na lehké protažení. Potom se všechny děti rozdělily do čtyř skupin. Mohly si tak zkusit hod na branku, ve které byl pověšený portrét brankáře Krůpy, opičí dráhu, kde podlézaly překážky, dělaly kotouly. V dalším stanovišti naopak zkoušely svou mušku a na přesnost shazovaly kužele. A v posledním stanovišti si mohly vyzkoušet střelbu na brankáře, kde každý mohl zkusit chytat a házet.

Na závěr, asi po hodině a půl se udělalo závěrečné vyhodnocení, kde děti dostaly nějakou sladkost, plakát a udělala se také společná fotka. Děti vypadaly spokojeně a myslíme si, že si to také užily.

Moc děkujeme za aktivní přístup všem paní učitelkám a věříme, že po prázdninách se zase v ROBE Aréně potkáme.

Za HC Zubří: Ondřej Mika, Martin Hrstka, Pavel Hrachovec, Dušan Palát, Šimon Mizera, Kristián Uhriňák a Josef Malina.