SOUTĚŽ: Staň se Top Fanouškem klubu a vyhraj permanentku na příští sezónu, minidres do auta a šálu

Nedávno jsme vám představili novou lištu, kterou vidíte dole na stránce. Díky ní nás můžete podpořit každým svým on-line nákupem. A právě prostřednictvím této lišty se každý z vás může zúčastnit soutěže o titul Top fanouška a skvělé ceny, kterými jsou permanentka na příští sezónu, minidres do auta a šála.

Vítězem se stane ten, kdo v období od 14.6. do 14.8. přispěje z nákupů přes lištu nejvyšší částku. Připomínáme, že při nákupech neplatíte nic navíc.

Stačí si na liště si vybrat jeden z více než 800 e-shopů a nakoupit, jak jste zvyklí. Pokud se bojíte, že zapomenete nebo se vám nechce před každým nákupem chodit na náš web a klikat na lištu, nemusíte. Stačí si do prohlížeče zdarma stáhnout tohle rozšíření (dostupné pro prohlížeče Chrome a Firefox), které vám přímo na stránkách e-shopu automaticky připomene, že můžete podpořit náš klub.

Pravidla soutěže jsou následující:

• Soutěž organizuje Handball Club Zubří, z. s. se sídlem Hlavní 492, 756 54 Zubři, IČ: 46531378 (dále jen “Organizátor”).
  • Doba trvání soutěže od 14. 6. 2017 do 14.8. 2017.
  • Vyhlášení výsledků soutěže 21. 8. 2017 na Facebooku a internetových stránkách klubu (organizátora).
  • Hlavní výhra: Permanentka na příští sezónu, minidres do auta a šála.
  • Průběžné výsledky soutěže budou zveřejněny každé dva týdny na internetových stránkách klubu (organizátora).
  • Zúčastnit se mohou jen registrovaní uživatelé myGIVT. Registrace je možná přímo na liště na internetových stránkách klubu nebo po nainstalování myGIVT rozšíření.
  • Pořadí je stanoveno podle výše příspěvků z provedených nákupů do 14. 8. 2017.
  • Výhru a její předání zajistí organizátor.
  • Na výhry ze soutěže nevzniká právní nárok. Výherce může výhru postoupit na jinou osobu jen se souhlasem organizátora soutěže. Organizátor si tímto vyhrazuje právo upravit pravidla soutěže i během jejího trvání, včetně délky jejího trvání, či soutěž odvolat. Vymáhání cen soudní cestou je vyloučeno.

Výherce vyhlásíme 21. srpna a ceny mu předáme v kanceláři na Starém Zubří!