Sezónu jsme zahájili slavnostně

Do letní přípravy, a tudíž do nové sezóny jsme vstoupili představením nového loga, dresů, grafického vizuálu i autobusu. Symbolicky jsme k prvnímu dni letní přípravy uspořádali tiskovou konferenci, tzv. Kick-off.

Úvodní slovo i moderování bylo v režii Michala Balhárka, manažera klubu. Ten seznámil novináře, partnery a fanoušky s programem tiskovky. Následovaly proslovy prezidenta klubu – Jaroslava Dořičáka, zástupce generálního partnera ROBE – Davida Orsága a místostarosty Zubří – Aleše Měrky.

V dalším bloku konference představil Ivo Tovaryš nové logo a slavnostně jej pokřtil i s legendou klubu Miroslavem Mikulenkou, prezidentem klubu a generálním ředitelem firmy ROBE Davidem Orságem. Poté byl odprezentován Štěpánem Krůpou, který má starost PR, nový grafický vzhled, kterým se chce klub prezentovat v následující sezóně na webu, sociálních sítích a dalších platformách. Michal Balhárek rovněž odkryl nový vzhled dresů. Nově se vrací Zubří k zelené barvě.

S plánem přípravy, a hlavně přípravných utkání seznámil posluchače sportovní ředitel Josef Mazáč.

Poslední část v zasedací místnosti HC patřila novému trenérovi Peterovi Dávidovi a zkušeným hráčům – Miroslavu Jurkovi a Ondřeji Mikovi. Byly představeny osobní a týmové cíle po následující ročník extraligy.

Na konec celé tiskové konference se všichni přesunuli ven, kde byl slavnostně pokřtěn nový klubový autobus, resp. jeho polep.

Za celý klub děkujeme všem zúčastněným a týmu mužů přejeme mnoho úspěchů v nadcházející sezóně.

Celou tiskovou konferenci můžete shlédnout ze záznamu na FB stránce https://www.facebook.com/506469689403984/videos/340025921081447