S kanonýrem Tomášem Mičkalem i do další sezóny

Spojení Tomáš Mičkal a Handball Club Zubří potrvá i do příští sezóny! Klub se s levým křídlem a střelcem téměř 100 branek v letošním ročníku Chance Extraligy dohodl na uplatnění opce a „Vápna“ tak uvidíme v dresu Zubří i v další sezóně.

Komentář sportovního ředitele, Josefa Mazáče:

„Všichni v klubu jsme rádi, že se nám podařilo rychle dohodnout na uplatnění opce na další sezónu, kterou měl Tomáš ve smlouvě. Věříme, že si aktuální střeleckou formu přenese i do následující sezóny a také rozšíří řady zkušených hráčů ne jenom na ploše, ale i v šatně. Tome ať se daří.“

Komentář Tomáše Mičkala:

„Chtěl bych poděkovat klubu a vážím si toho, že naše spolupráce pokračuje. Fyzicky se cítím pořád velmi dobře, takže ani nebyl důvod něco měnit. Čekají nás určité změny, ale věřím, že si všechno sedne a budeme co nejvíce dělat radost našim skvělým fanouškům.“

Véčko, ať se ti stále daří!