Rozčarovaný Šustáček: Nevím co se stalo

Stejně jako minulý týden s Jičínem i tentokrát opouštěli házenkáři Zubří palubovku se sklopenými hlavami. V nedělním utkání prohráli především po špatném výkonu z druhého poločasu 22:29. “Vůbec nevím, co se v tom druhém poločase stalo” nevěřícně kroutil hlavou autor tří branek, rozehrávač Matěj Šustáček.

zubri_dukla_7034

První poločas byl z vaší strany povedený, zlepšili jste obranu a i v útoku Vám to šlapalo.

Ano, první poločas jsme hráli to co jsme si řekli před zápasem. Hlavně dobrá obrana a vyrážet do rychlých brejků. Dařilo se nám dávat i nějaké góly z dálky na postavenou obranu, takže jsme si věřili i do druhého poločasu.

Dokonce jste vyhnali pražskou jedničku Petržalu z branky.

To byl důsledek toho, že většinu branek jsme dali buď z rychlých brejků nebo z připravených pozic, nestříleli jsme zbytečně a neuváženě.

Co se stalo v druhém poločase?

Já nevím, opravdu netuším co se stalo. Přestali jsme hrát, nedávali jsme góly. Ani nevím jestli jsme vůbec v druhé půlce dali nějakou branku z dálky. Dukla zatáhla obranu a nám se na postavenou obranu přestalo dařit. Nebyli jsme schopni se prosadit jeden na jednoho.

Za poslední čtvrthodinu jste vstřelili jenom 3 branky, takové situace asi soupeř jako Dukla dokáže využít.

Nechápu to. Musíme to nejdříve probrat na videu. Dukla se dostala na koně a začalo jim všechno vycházet, naopak z naší strany to byl čím dál horší výkon. Pak se přidaly individuální chyby a Dukla je zkušený tým, už si nenechala vzít vítězství.

První šestka se vám zase vzdálila.

Nevím jak hrály ostatní týmy, ale my hlavně musíme začít vyhrávat. Naděje umírá poslední, ale už to bude hodně těžké.