RHC Zubří vítězem mezinárodního turnaje v Hlohovci

O uplynulém víkendu se zúčastnilo družstvo RHC Zubří mezinárodního turnaje ve slovenském Hlohovci. Turnaje se zúčastnilo 13 hráčů ze 4 oddílů Zlínského kraje (ze Zubří, Zlína, Uherského Hradiště a Vsetína). Turnaj byl zorganizován pro hráče rok narození 2003. Ve třech utkáních jim byli za soupeře dvě slovenská družstva z Hlohovce, Povážské Bystrice a jedno maďarské družstvo z Tatabanye.

I když se někteří hráči potkali na hřišti jako spoluhráči úplně poprvé tak rychle pochopili co po nich v jednotlivých částech utkáních chceme. Zejména jsme se na tomto turnaji zaměřili na obranou činnost a přechod do rychlého útoku. V postupném útoku hráči řešili zejména v rámci herní situace 1:1 nebo 2:2. Všechny hráče je potřeba pochválit za maximální úsilí a za poctivý přístup v jednotlivých utkáních. Také je potřeba poděkovat trenérům v jednotlivých klubech, že své hráče uvolnili na tuto akci.

Dalším srazem – kempem RHC Zubří bude na počátku prosince (2. – 3.12.) dvoudenní mezinárodní turnaj v Rožnově pod Radhoštěm, kterému bude předcházet jedno denní přípravný kemp, zaměřený na obrannou činnost jednotlivců, dvojic a trojic.

Výsledky jednotlivých utkání:

RHC Zubří – P. Bystrica 29:19

RHC Zubří – Tatabánya  25:19

RHC Zubří – Hlohovec  31:21

Konečná tabulka:

1. HC Zubří                     3 – 0 – 0  85:59  6b
  2. Kodály Tatabánya       2 – 0 – 1  79:62  4b
  3. HC Sporta Hlohovec   1 – 0 – 3  64:78  2b
  4. MŠK. P. Bystrica         0 – 0 – 3  59:88  0b

Zúčastnění hráči z jednotlivých klubů:

Jakšík Martin – Uherské Hradiště

Cibulec Jakub – Zubří