RHC Zubří uspořádalo otevřený trénink pro mladší žáky!

V sobotu 18.2.2017 se v Zubří uskutečnil otevřený trénink pro ročníky 2004 a 2005. Akce se zúčastnilo 24 hráčů z pěti klubů. První část tréninku byla zaměřena na útočnou spolupráci dvojic Spojka-Křídlo a Spojka-Pivot.

Ve druhé části bylo sehráno modelové utkání RHC Zubří – RHC Frýdek-Místek s hrací dobou 3×25 minut. Všichni hráči sehráli přibližně stejnou část utkání, objevili se i na více postech. Šťastnější byli nakonec zástupci hostujícího družstva, kteří vyhráli 32:30.

Tato sportovní akce proběhla pod vedením trojice trenérů: Pavel Hrachovec, Jakub Douda, Josef Malina

Otevřeného tréninku se zúčastnili tito hráči: Pavel Mancl, Adam Hill, Jakub Křivák, Matyáš Cinibulk, Bělaška Tomáš, Jáchym Kousal, Farkaš Matěj, Benjamín Krištof, Tomáš Holčák, Tomášek Martin, Jan Hlaváč, Václav Matela, Štěpán Popelík, Filip Navrátil, Mojmír Heryán, Libor Darebník, Richard Kovář, Lukáš Krpelík, Šimon Ondruch, Tadeáš Báča, Marek Pšenica, Adam Zeman, Martin Zeman, Dominik Mareda

Děkujeme všem klubům za uvolnění jmenovaných hráčů, dík patří samozřejmě také všem rodičům hráčů.