RHC Zubří účastníkem mezinárodního turnaje

Pod hlavičkou RHC Zubří se zúčastnili vybraní hráči ze tří klubů Zlínského kraje (Zlín, Vsetín, Zubří) mezinárodního turnaje v Povážské Bystrici. Tento turnaj byl organizován pro hráče rok narození 2004. Tento turnaj má letitou tradici a naši hráči si mohou zahrát proti jiným herním stylům než na které jsou zvyklí v rámci Zlínského kraje. Turnaje se zúčastnila družstva ze Slovenska (Hlohovec a Povážská Bystrica) a Maďarska (Tatabanya).

Výsledky:

RHC Zubří – Povážská Bystrica 15:17

RHC Zubří – Hlohovec 28:15

RHC Zubří – Tatabanya 33:17

Na turnaji jsme obsadili druhé místo. Hráči, kteří se do doby turnaje vůbec neznali se postupně sehrávali a v rámci hry poznávali. Všechny hráče je potřeba za předvedenou hru pochválit.

Vybraní hráči z jednotlivých klubů:

Zlín – Pavel Mancl, Adam Hill, Šimon Vykoukal

Vsetín – Špok Petr, Cinibul Matyáš

Zubří – Richard Kovář, Ondřej Krupa, Šimon Ondruch, Adam Zeman, Dominik Mareda, Martin Zeman

Josef Mazáč

trenér RHC Zubří