RHC Zubří pořádalo kemp

 

RHC Zubří využilo podzimních prázdnin a uspořádalo 26.10. v hale v Rožnově pod Radhoštěm pro hráče Zlínského kraje specializovaný kemp. Tento kemp byl zaměřen na atletickou průpravu, na správnou orientaci těla při pohybu směrem na branku, řešení přesilovkových (rozhodovacích schopností) situací v poměru 3:2, 4:3. 5:4 a na závěr tréninkové jednotky byly tyto cvičení přeneseny do hry.

Na tento kemp se přihlásilo 35 hráčů rok narození 2003 a 2004. Tito hráči byli rozdělení do 2 skupin, kdy každá skupina měla naplánovanou 3 hodinovou tréninkovou jednotku. Po celou dobu se hráčům věnovali tři trenéři (Matěj Šustáček – extraligový hráč a trenér HC Zubří, Pavel Přikryl – extraligový hráč a trenér HC Zubří, Josef Mazáč – trenér RHC Zubří a trenér HC Zubří), kteří jednotlivé situace hráčům vysvětlovali a podle potřeby upravovali. Úvodní tréninkové jednotky se zúčastnil vedoucí trenér RHC Petr Hejtmánek.

Kempu se zúčastnili hráči z:

Uherské Hradiště – Jakša, Konečný

Vsetín – Jiráska, Macháč, Vala, Špok, Cinibulk, Mikeš, Pavlovič

Bystřice pod Hostýnem – Miškay, Mozola, Háša, Matela, Darebník, Jež, Blaško

Žeravice – Kotěšovský

Zlín – Hill, Mancl, Švehlák, Oškera, Rajnoch,

Rožnov pod Radhoštěm – Solanský, Skalka

Zubří – Mičkal, Kyryljuk, Vlk, Randýsek, Cibulec, Krupa, Mareda, Zeman, Ondruch, Rybiář, Diviš

Po celou dobu kempu hráči prováděli jednotlivá cvičení s maximálním nasazením a chutí se naučit a vyzkoušet něco nového. Všem hráčům je potřeba poděkovat za pozitivní přístup v době prázdnin, kdy místo svého volna upřednostnili házenou a házenkářský trénink.

Josef Mazáč / trenér RHC Zubří

 

 

 

 

 

banner2

You may also like...