Rezerva Zubří v souboji o čelo tabulky podlehla Vel. Bystřici

Rezerva Zubří vyrazila do Vel. Bystřice v dobré poskládané sestavě a plánovala se porvat o důležité body. Do 15. minuty byl zápas vyrovnaný, ale pak hosté udělali pár technických chyb a zkušení domácí nekompromisně trestali. Manko v úvodní části chtěli Zubřané v druhé části co nejrychleji smazat, ale zejména kvůli problémům v obraně se naopak ještě víc prohlubovalo. Nakonec s toho byla až nečekaně vysoká prohra. ,,Dvaatřicet nastřílených branek na půdě soupeře je dost, ale ta defenziva nám bohužel tolik už nešla. Zkoušeli jsme všechny možné systémy, ale domácí měli i trochu štěstí a padalo jim tam, na co sáhli. Nicméně je potřeba sportovně priznat, že si vítězství zasloužili. Neudělali tolik chyb jako my a každě naše zaváhání naopak potrestali,“ zhodnotil zápas trenér rezervy Zubří Josef Malina.

Vel. Bystřice – ZUBŘÍ B 43:32 (20:16)

Sestava a branky Zubří B: Krupa – Vyjídák 6, Hub 5, Pšenica 4, Válek, Pernický a Přikryl 3, Douda, Cabák a Riedel 2, Mikulenka a Holiš 1, Bolcek a Balhárek 0. Trenér: Malina. Zodp. vedoucí: Balhárek Radim.