Rezerva Zubří doma nezaváhala

Úspěšný víkend mají za sebou druholigoví házenkáři z Valašska. Zubří B doma nedalo šanci Trnávce.

Zubří B – Trnávka 33:20 (16:10)

Zubřané tradičně nezvládli začátek zápasu, kdy prohrávali 1:3 a 2:4. Poté ale zrychlili a spřesnili se v útoku, zlepšili se v obraně a podržel je i brankář Krupa. Díky tomu se dostali do vedení, ve kterém již zůstali do konce prvního poločasu. ,,Kluci makali i ve druhém poločase. Byli perfektní v obraně i v útoku. Vedení postupně ještě rostlo. Nebýt nepovedeného začátku, byl by zápas z naší strany výborný,“ řekl trenér Zubří B Josef Malina.

Sestava a branky: Krupa – Válek a Přikryl 5, Horut a Bolcek 4, Pšenica, Cabák a Riedel 3, Václav a Pernický 2, Douda a Holiš 1, Zeman 0. Trenéři: Malina, Kořínek. Vedoucí týmu: Balhárek R.