Remíza starších dorostenců s Duklou

Po těžkém utkání v Novém Veselí nás čekalo opět těžké utkání s Duklou Praha. Do zápasu jsme šli se stejnou taktikou, jako v předešlém zápase a to s agresivní a kvalitní obranou. Bohužel v prvním poločase jsme byli v obraně nedůslední, bez větší agresivity a tím jsme dali soupeři šanci neustále držet krok. Ve vedení se střídaly obě družstva a nakonec šly obě družstva do šaten za nerozhodného stavu. V druhém poločase jsme měli šance soupeři odskočit ale vinou zbytečných chyb se nám to nepovedlo a nakonec utkání skončilo remízou. Kluky je nutno pochválit za útočnou fázi hry a zisk možná důležitého bodu.

HC Zubří – HC Dukla Praha 33:33 (17:17)

Sestava: Dufek, Kovář – Pšenica 12/1, Krupa 9, Mancl 6/1, Přerovský 5, Všetička 1, Tomášek, Dorňák, Zeman, Krpelík, Buchta, Rybiář, Navrátil, Halasík, Kousal