První podzimní utkání žáků v Kopřivnici

mladší žáci

KH Kopřivnice A – HC Zubří A    10:16 (5:7)

Mladší žáci A začali utkáni velice dobře, v 10. minutě vedli 6:1 a to neproměnili ještě několik vyložených šancí. Po celé utkání jsme si udržovali vedení, dobře zachytali oba brankáři a příležitost dostali všichni hráči.

Sestava a branky: Michal Klement, Matěj Maléř – Bondyuk Jurij 5, Jakub Cáb 4, Pavel Vala 3, Daniel Vičan 2, Marek Blinka 1, Jan Petřek 1, Jakub Adam, Matěj Hofer, Tomáš Němec

starší žáci

KH Kopřivnice A – HC Zubří A   28:19 (14:10)

Starší žáci A nastoupili ke svému prvnímu podzimnímu utkání a zápas se jim vůbec nevydařil.

Po úvodních vyrovnaných minutách jsme začali chybovat v obraně a nedokázali jsme se prosazovat v útoku. Soupeř tak v poločase vedl o čtyři branky.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zápas otočit, v páté minutě jsme snížili na rozdíl dvou branek, ale neproměněná sedmička a špatně sehraná přesilovka dostala do hry soupeře, který svůj náskok zvyšoval a po zásluze zvítězil.

Sestava a branky: Štěpán Krůpa, Petr Divín – Kryštof Havel 7, Dan Korger 4, Radim Tejzr 3, Tomáš Štverák 2, Tomáš Cáb 1, Aleš Matejovič 1, David Petřek 1, Kryštof Dubaj , Adam Fait, Marián Galus, Lukáš Němec, Jiří Polášek

KH Kopřivnice B – HC Zubří B   19:26 (10:12)

Starší žáci B vstoupili úspěšně do podzimní části soutěže, vedli po celé utkáni a díky 15 brankám Aleše Matějoviče si připsali dva body. Příležitost dostali všichni hráči a podali bojovný výkon.

Sestava a branky: Matyáš Juříček, Petr Divín – Aleš Matějovič 15, Kryštof Dubaj 6, Jiří Polášek 3, Adam Fait 1, Marian Galus 1, Matěj Lojkásek, Lukáš Němec, Lukáš Petružela

Trenéři: Andrej Titkov, Jan Mičola
Vedoucí: Jiří Petružela