Proti Bojnicím jsme odehráli hodně povedené utkání

Další přípravný zápas byl na programu v pátek na Slovensku. Proti Bojnicím jsme hráli doma v létě, spolupráci jsme tak jeli „oplatit“ tentokrát k nim. Do zápasu jsme nastoupili již s některými uzdravenými hráči.

Zápas jsme načali velice pevnou obranou a dařilo se nám i v útoku. Rychle jsme se ujali vedení a v cílevědomém výkonu jsme pokračovali. V prvním poločasu nastoupil náš tým v nejsilnější možné sestavě. Postupem času se do hry dostávali i mladší a noví hráči. A ti rozhodně nezklamali. Marek Třeštík s Lukášem Weintrittem předváděli solidní obranné zákroky a František Nesvadba ukázal, že do útočné fáze je potřebnou posilou.

Zápas jsme plně kontrolovali a dokráčeli si pro vítězství. Děkujeme týmu HK Kúpele Bojnice za kvalitní přípravné utkání.

HK Kúpele Bojnice – HC ROBE Zubří 25:36 (9:18)

Sestava a branky: Krupa, Krůpa – Mičkal 8/3, Bajer 5, Mořkovský 4/2, Uhriňák 4, Weintritt 3, Třeštík 2, Šišák 2, Mizera 2, Havran 1, Randýsek 1, Mika 1, Cibulec 1, Nesvadba 1, Kyryljuk 1, Mazurek, Hlavenka

Komentář trenéra Petera Dávida

„Konečně jsme se mohli prezentovat širokým kádrem, tedy až na Hybnera s Palátem. Mohli jsme vyzkoušet Mořkovského s Havranem. I naše nové hráče jsme dostali do hry. Měli jsme dobrý úvod, díky J. Krupovi v bráně jsme se dostali do rychlého vedení. Mohli jsme to pak protočit, trochu se to rozsypalo, ale ustáli jsme to. Brankářský výkon pokračoval i po změně stran a zápas jsme ovládli. Je to super konfrontace se slovenskou házenou. Nikdo ne nezranil, takže to je také pozitivní. Poslední zápas teď bude generálka s Kremsem doma a byl bych rád, kdyby došlo do haly hodně fanoušků.“

Celá fotogalerie ze zápasu na Facebooku

Další přípravné utkání nás čeká v sobotu proti Kremsu, o čase se jedná.