Přípravu na sezónu zahájili také žáci

Do letní přípravy se vrhli starší i mladší žáci HC Zubří. Starší žáci využívají prostory polyfunkčního hřiště za novou školou, mladší žáky čeká soustředění i s noclehem v domácích prostorách.

 

Starší žáci

Od 1. srpna začala nová sezóna starším žákům HC Zubří. Na úvodním tréninku se ukázala většina a to 28 z celkového počtu 32 hráčů. Starší žáci tak jako každý rok mají letní přípravu na polyfunkčním areálu za základní školou, kdy jí touto cestou děkujeme, že můžeme využívat stín v areálu školy v tomto letním počasí. Starší žáci mají naplánovány tréninky třikrát týdně, po dvouhodinových blocích.

Hráči letní přípravu absolvují pod vedením realizačního týmu: Josef Mazáč, Zdeněk Masařík a Tomáš Pavlíček.

Během srpna hráče čekají přípravná utkání s družstvy v rámci Zlínského kraje. Tak jako v loňském roce bude A družstvo hrát v soutěži Moravskoslezského kraje a B družstvo v soutěži Zlínského kraje.

 

Mladší žáci

Mladší žáci Zubří zahájili letní přípravu v úterý 2. Srpna. Na první trénink nám dorazilo 28 kluků, což je dost pěkný počet, nutno podotknout že nám jich ještě 12 chybělo. V letošní sezóně budeme mít rekordní počet a to rovných 40 mladších žáků. Budeme rozděleni do tří družstev a to sice A, B a C.

Áčko bude hrát moravskoslezskou ligu, která je obsazena kvalitními soupeři, takže to bude pro naše chlapce přínosnější. Béčko a Céčko budou hrát Zlínskou ligu.

Co se týče přípravy, tak budeme trénovat 3x týdně po hodině a půl až do začátku školního roku. V příštím týdnu nás čeká třídenní soustředění, ve kterém bude 8 různých tréninků a aktivit. Na konci prázdnin a na začátku září čeká všechna naše družstva přípravný turnaj.

Realizační tým ml. žáků se lehce pozměnil, někteří vedoucí družstev se posunuli do st. žáků. Trenérské trio zůstalo ve složení Kristýna Mika, Bechný Tomáš a Pavel Přikryl, nově k nám přibyl i další asistent trenérů a to bývalý hráč HC Zubří Tomáš Říha. Vedoucí Áčka bude Josef Randus, vedoucí Béčka bude Josef Šimurda a nově u Céčka bude Jan Rapant.

Na novou sezónu se moc těšíme a doufám že bude minimálně tak dobrá a úspěšná jako ty předešlé sezóny.

 

Fotogalerie na našem FB nebo Instagramu.

banner2